Starší přípravka

Starší přípravka trénuje každé pondělí a středu od 17,30 do 18,30 hod.
 
Na trénink děti potřebují sportovní oblečení, holení chrániče, kopačky, míč velikosti 4, pití 
 
V případě absence dítěte žádáme o zaslání omluvenky z tréninku na klubovou e-mailovou adresu
 
Přípravka je přihlášená na mistrovská utkání. Těchto utkání se mohou účastnit pouze hráči registrovaní ve FAČR. 
 
 
Starší přípravka - rozpis zápasů
Kolo Datum Zápas Hřiště Sraz
10. kolo Sobota 8. 4. 2017 10:00 Dobříč/Nučice - V. Přílepy Dobříč 201621AG1C1001 Sraz v Dobříči v 9:30
11. kolo Neděle 16. 4. 2017 10:00 Tuchoměřice - V. Přílepy Tuchoměřice 201621AG1C1105 Sraz v Tuchoměřicích v 9:30
12. kolo Neděle 23. 4. 2017 10:00 V. Přílepy - Č. Újezd V. Přílepy 201621AG1C1202 Sraz ve Velkých Přílepech v 9:30
13. kolo Neděle 30. 4. 2017 14:00 Kazín - V. Přílepy Kazín 201621AG1C1304 Sraz v Kazíně v 13:30
14. kolo Neděle 7. 5. 2017 10:00 V. Přílepy - Choteč/Třebotov V. Přílepy 201621AG1C1403 Sraz ve Velkých Přílepech v 9:30
15. kolo Neděle 14. 5. 2017 10:00 Jeneč - V. Přílepy Jeneč 201621AG1C1503 Sraz v Jenči v 9:30
17. kolo Neděle 28. 5. 2017 10:00 Řevnice - V. Přílepy Řevnice 201621AG1C1702 Sraz v Řevnici v 9:30
18. kolo Neděle 4. 6. 2017 10:00 V. Přílepy - Úhonice V. Přílepy 201621AG1C1805 Sraz ve Velkých Přílepech v 9:30
Starší přípravka - rozpis zápasů jaro 2017
Sraz je vždy nejpozději 30 min před zahájením utkání na hřišti (je tučně vyznačeno)
 
Kolo         Datum                             Zápas                                     
10. kolo   Sobota 08. 4. 2017 10:00   Dobříč/Nučice - V. Přílepy       
11. kolo   Neděle 16. 4. 2017 10:00    Tuchoměřice - V. Přílepy         
12. kolo   Neděle 23. 4. 2017 10:00    V. Přílepy - Č. Újezd               
13. kolo   Neděle 30. 4. 2017 14:00    Kazín - V. Přílepy                    
14. kolo   Neděle 07. 5. 2017 10:00    V. Přílepy - Choteč/Třebotov    
15. kolo   Neděle 14. 5. 2017 10:00    Jeneč - V. Přílepy
16. kolo   Neděle 21. 5. 2017    --- VOLNO ---                
17. kolo   Neděle 28. 5. 2017 10:00    Řevnice - V. Přílepy                
18. kolo   Neděle 04. 6. 2017 10:00    V. Přílepy - Úhonice                
 
 
Rozpis podzimních zápasů starší přípravka (9 zápasů)

1. kolo Neděle 11. 9. 2016 10:00 V. Přílepy - Dobříč/Nučice, odehráno - výsledek 1:14

2. kolo Neděle 18. 9. 2016 10:00 V. Přílepy - Tuchoměřice, odehráno - výsledek 1:28

3. kolo Neděle 25. 9. 2016 10:00 Č. Újezd - V. Přílepy, odehráno - výsledek 11:3

4. kolo Neděle 2. 10. 2016 10:00 V. Přílepy - Kazín, odehráno - výsledek 2:11

5. kolo Neděle 9. 10. 2016 10:00 Choteč/Třebotov - V. Přílepy hřiště Choteč, odehráno - výsledek 7:5

6. kolo Neděle 16. 10. 2016 10:00 V. Přílepy - Jeneč, odehráno - výsledek 5:9

7. kolo Neděle 23. 10. 2016 ----- VOLNO -----

8. kolo Neděle 30. 10. 2016 10:00 V. Přílepy - Řevnice

9. kolo Sobota 5. 11. 2016 10:00 Úhonice - V. Přílepy